Hakkımıda

Hakan Soğutma, 2002 yılında Bursa’da Endüstriyel mutfak ekip ekipmanlarının satış sonrası servis desteğini vermek amacıyla kurulmuştur.

Hakan Soğutma olarak sizlere hizmet veren teknik ekibimiz; güler yüzlü, titiz ve özenli çalışmayı prensip haline getirmiştir. Verdiğimiz hizmette en önemli amacımız; sizlere daha hızlı bir şekilde doğru servisi verebilmektir. Servisimiz; deneyimli teknik ekip ile sizlere kaliteli ve iyi bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Sizlere kısa sürede servis hizmeti sunmak ve hızlı bir şekilde ürünlerinizde oluşan arızaları tamir etmekle yükümlüdür.

Servisimiz; en kaliteli ve en iyi hizmet anlayışıyla hareket ederek, müşteri memnuniyetini ön planda gözeten bir servis hizmet anlayışı taşır. Bizleri bir kez değil devamlı tercih etmeniz ve sizlere güvenli ve garantili hizmet sunarak bunu başarmayı hedeflemekteyiz. Servis hizmeti önemli bir uygulamadır ve asla hata kabul etmez. Sizleri her ihtiyacınız olduğunda bekliyoruz. Yapmış olduğumuz servis hizmetinde onarım konusunda yedek parça değişimlerinde değiştirmiş olduğumuz tüm parçalar bir yıl garanti veriyoruz. Değiştirilen parçaların testi yapıldıktan sonra garanti evraklarıyla makineniz sağlam bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Sanayi kenti olan Bursa’da her sektörde olduğu gibi endüstriyel mutfak sektöründe de güvenilir markalar ile müşterilerimizi buluşturmaya devam ediyoruz.